SENSO PARDAVIMAS admin 8 birželio, 2023
Sensosell – sensorinio pardavimo metodas

Kaip rodo moksliniai tyrimai, tinkamai parinktas parduotuvės kvapas net 84 proc. vartotojų padaro teigiamą įtaką ir padidina sprendimo pirkti tikimybę. Be to, tie patys vartotojai tinkamai iškvepintose erdvėse už tą patį produktą yra linkę susimokėti 10-20 proc. daugiau. Kvapų įtaka atsiremia į esminį evoliucinės biologijos faktą – uoslė yra ko gero seniausia „ikižmogiška“ juslė, veikianti žmogaus emocijas ir elgesį tiesiogiai, be racionalaus smegenų tarpininkavimo.

Tačiau visa tai tėra teorija. Kad kvapų rinkodara konvertuotųsi į išaugusią apyvartą, šioje srityje privalu veikti metodiškai. Tam, kad kvapų rinkodara leistų Jūsų verslo erdvėje sukurti „kitą jausmą“, vadovaujamės sensorinio pardavimo –Sensosell™ metodikos principais:
PAŽANGIAUSIOS KVAPŲ TECHNOLOGIJOS
OBJEKTYVŪS KVAPO PARINKIMO KRITERIJAI
KAS NEPARDUODA, TAS NEKVEPIA
JEIGU KVEPĖTI, TAI TIK PRANCŪZIŠKAI
PAŽANGIAUSIOS KVAPŲ TECHNOLOGIJOS
Kvapų sklaidos technologija
Efektyvumas

Kaip numato Sensosell metodika, kvapų rinkodaros efektyvumas yra tiesiogiai priklausomas nuo pasitelkiamos kvapų sklaidos technologijos.

Pasaulinė 7 metų įrangos garantija

Būtent todėl bendradarbiaujame su pasauliniais kvapų rinkodaros technologijos lyderiais, gaminančiais moderniausius komponentus Sensosell patalpų kvepinimo įrangai, kuriai suteikiame 7 (septynių) metų tarptautinę garantiją. Tinkamai parinktas Sensosell įrangos modelis bei aiški aptarnavimo sistema leis užtikrinti maksimalų sprendimo saugumą, pastovumą bei efektyvumą.

Objektyvumo viršenybė
Atsiperkamumas

Kvapų rinkodaros srityje dažnai kyla pagundų vadovautis subjektyviais įspūdžiais. Klientas gali greitai susižavėti konkrečiu kvapu ir užsinorėti jo savo verslui. Kliento nuomonė visuomet yra labai svarbi, tačiau – siekiant užtikrinti investicijos atsiperkamumą – visuomet rekomenduojama vadovautis objektyviais kriterijais.

Preciziškumas

Tinkamas kvapo parinkimas arba sukūrimas, kvapo sklaidos būdo ir intensyvumo nustatymas – tai užduotys, reikalaujančios specialių verslo parfumerio kompetencijų.

Individualumas

Todėl bet kokia nauja partnerystė prasideda nuo Sensosell sensologės Vaidos Petroševičienės vizito į Jūsų fizinę parduotuvę. Šio vizito metu Vaida susipažįsta su Jūsų fizinės erdvės savybėmis, pardavimo skatinimo lūkesčiais, bendru Jūsų prekės ženklo įvaizdžiu, tikslinės auditorijos charakteristikomis. Be to, įvertina, kaip nuolatinėje konkretaus kvapo apsuptyje jausis Jūsų darbuotojai. Kontekstas nubrėžia ribas, kuriose sensologė gali pasiūlyti objektyviai pasvertą kvapų rinkodaros sprendimą, tinkamą būtent Jūsų verslui.

OBJEKTYVŪS KVAPO PARINKIMO KRITERIJAI
KAS NEPARDUODA, TAS NEKVEPIA
Metodika ir Ekspertiškumas
Tikslai

Kvepianti verslo erdvė nėra tikslas savaime. Sensosell metodika išskiria kelis skirtingus tikslus, kurių siekiama investuojant į kvapų rinkodarą:

Erdvinis kvapas

Skatinantis pirkti ir sukuriantis ilgalaikę asociaciją tarp Jūsų prekės ženklo ir konkretaus kvapo.

Lokalus kvapas

Skatinantis pirkti konkrečius produktus ar patirti konkrečius potyrius konkrečiame Jūsų patalpų taške.

Tematinis kvapas

Paskatinantis pirkti konkrečiu metų laiku (pvz., prieš Šv. Kalėdas).

Autentiškas kvapas

Sukuriamas išskirtinai Jūsų prekės ženklui.

Ekspertiškumas

Mūsų ekspertų komanda, atsižvelgdama į konkrečią verslo situaciją, padės pasirinkti tinkamą kryptį.

Premium kategorijos kvepalai
Kvapai versle

Dėl inertiškų ir konservatyvių komercijos modelių dauguma Lietuvos verslų kvapų rinkodaros vis dar nėra atradę. Todėl mūsų klientams ši priemonė nutiesia didžiausią grąžą generuojantį kelią į apyvartų bei maržų augimą. Tačiau tik tuo atveju, jei sensorinio pardavimo procese pasitelkiami tinkami kvepalai. Uoslė yra bene jautriausia žmogaus juslė, todėl nekokybiški kvepalai gali padaryti daugiau žalos negu naudos.

Prancūzija Lietuvoje

Kitą jausmą Jūsų patalpoje kuriame naudodami tik premium kategorijos kvepalus, pagamintus pasaulio parfumerijos sostinėje – Grasse mieste Prancūzijoje. Bendradarbiaudami su dešimtmečių patirtį sukaupusiais gamintojais, Lietuvos rinkai pristatome pardavimų skatinime labiausiai pasiteisinusias kvepalų rūšis bei suteikiame unikalią galimybę susikurti išskirtinį savo prekės ženklo kvapą.

JEI KVEPĖTI, TAI TIK PRANCŪZIŠKAI
+370 699 49 355
Sužinokite, kokie kvapai
Jums tinka labiausiai

Nenustokite tobulėti. Nepraleiskite naujienų apie sensorinio pardavimo taktikas ir sėkmės istorijas Lietuvoje ir pasaulyje. Registruokitės.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Informacija apsaugota !!