PATARIMAI admin 26 kovo, 2023

Kodėl kvapai renginiams yra būtini?

Paprastai renginių metu esame užsiėmę kitais keturiais pojūčiais. Kaip atrodo vieta? Ką pasakys mūsų klientai, vartotojai, potencialūs klientai ar darbuotojai? Ar sukūrėme neįpareigojančią zoną, kad atmosfera būtų laisvesnė vakarui įsibėgėjus? Ar tinkamą muziką girdėsime fone? Tačiau, įtraukę kvapus į mūsų potyrių kelionę, toliau galime įtraukti ir likusius pojūčius. Kvapai sužadina mūsų emocijas, kuria prisiminimus ir apgaubia nematoma, bet itin jaučiama elegancijos skraiste. Tai, ką mes užuodžiame, turi 75proc. įtakos mūsų emocijoms.
Kad ir kokie kvepalai būtų pasirinkti renginiui ar šventei, jie turi derėti su atmosfera, kurioje sklis. Net neabejojame, kad norite turėti džiuginantį rezultatą be įtampą keliančių klausimų, kaip tai pasiekti. Tam ir esame mes, kad sukurtume kitą jausmą  be Jūsų galvos skausmo.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

Viešbučiai išmokė kvepėti - tai dėl ko sugrįžtama

Klientų patirties gerinimas visuomet išliks sritimi, kuri yra nuolat tobulinama visuose verslo segmentuose. Viešbučiai labai atsakingai žvelgia į kiekvieną smulkmeną, kuri gali pagerinti svečio patirtį, įskaitant kvapą. Verslo savininkai ir valdytojai itin reikliai siekia, kad svečiai prisimintų patirtą jausmą ir kvapą susietų su viešbučiu. Be to, viešbučio kokybė yra aukštesnė, kai ją papildo malonus aromatas.
Mokslas įrodo, kad tai veikia. Jums belieka tik šį „įrankį“ naudoti, kaip tai sėkmingai daro viešbučių verslas ir turėti patikimą kvapų rinkodaros partnerį nuosekliam bendradarbiavimui, kuriant kitą jausmą klientų aptarnavimo erdvėse.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

Kvapų rinkodaros naudojimas

Kvapų rinkodara yra galingas įrankis, kurį naudojant efektyviai galima padidinti prekinio ženklo žinomumą, klientų lojalumą, išsiskirti iš panašias paslaugas teikiančių įmonių.
Supratimas, kaip naudoti kvapų rinkodarą, gali padėti sukurti patirtį, kurios ieško Jūsų klientai. Žinant, kaip tai veikia, kuriate emocinį ryšį su tiksline auditorija, keičiate įmonės bendravimo su klientu būdą.
Išnaudokite kvapų rinkodaros pranašumus didesniam klientų įsitraukimui, geresniam prekinio ženklo atpažįstamumui ir kito jausmo kūrimui.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

Elegantiškų vestuvių elementas

Nuotraukos, vaizdo įrašai, šventės dekoracijos yra plačiai naudojamos ypatingai santuokos dienai įkūnyti. Tačiau kvepiančios vestuvės tampa vis labiau geidžiamos estetiką ir išskirtinumą besirenkantiems jaunavedžiams. Ypatingą dieną susieję su nuostabiu kvapu, galite paversti nepakartojančia patirtimi.
Spręsdami šventės vietos, gėlių kompozicijos klausimus, nepamirškite vieno iš svarbiausių pojūčių – uoslės. Padarykite įspūdį savo svečiams ir jausmingai prisiminkite brangiausią savo dieną.
Na, o jeigu nežinote, kokiu kvapu norite papuošti savo šventę, kokius kvepinimo sprendimus naudoti kuriant visapusišką patirtį  – mes išpildysime Jūsų norus ir sukursime kitą jausmą.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

+370 699 49 355
Sužinokite, kokie kvapai
Jums tinka labiausiai

Nenustokite tobulėti. Nepraleiskite naujienų apie sensorinio pardavimo taktikas ir sėkmės istorijas Lietuvoje ir pasaulyje. Registruokitės.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Informacija apsaugota !!