Kvapų rinkodara admin 26 kovo, 2023

Poezija vs praktika

Šios svetainės lankytojai dažniausiai jau būna girdėję apie garsiąsias akademines studijas, pagrindžiančias kvapo ir uoslės – kaip išskirtinio pojūčio – svarbą kuriant emocinį ryšį tarp žmogaus ir prekės ženklo. Taip, žmonės net 100 kartų dažniau atsimena tai, ką užuodžia, nei tai, ką išgirsta arba paliečia. 

Vizualinė atmintis taip pat po trijų mėnesių susitraukia perpus, o štai įspūdžius, paženklintus kvapu, net po metų atsimename 65% tikslumu. Turint omenyje šią statistiką, kodėl Lietuvoje kvapų rinkodara tik šiandien įgauna populiarumą?
 Būtų nesąžininga dėl pernelyg didelio atsargumo kaltinti mūsų šalies verslų. Visų pirma, iki šiol didesnė dalis kvapais verslui prekiaujančių distributorių per daug dėmesio skirdavo savo produkcijos pristatymui, ir per mažai – giluminiams klientų tikslams suvokti ir atliepti. Kvapas nėra vien malonus „nice-to-have“ aksesuaras, kuriam išleidi tada, kada nežinai, kur investuoti pinigus.
Patys stipriausi pasauliniai prekės ženklai įrodė praktiškai, kad kvapas padeda uždirbti.
Pritaikius kvapų sprendimus prekyboje, pardavimai iš karto šokteli vidutiniškai 11 procentų. Bet tai – ne riba, o greičiau minimumas. Pavyzdžiui, Nike, pasitelkę kvapų strategijas savo parduotuvėse, pardavimus padidino 80 procentų. 

Kaip parodė kitas eksperimentas, eilinė degalinė, pasitelkusi kavos kvapą sensoriniam pardavimui, savo kavos pardavimus gali padidinti net 3 kartus. 

Tačiau tam, kad kvapų rinkodaros sprendimai veiktų, neužtenka vien produkto. Reikalinga sistema, reikalingas individualus sprendimas, reikalingi žmonės, kurie imasi asmeninės atsakomybės, kad viskas veiktų.

Metodas, kuris atsiperka

Sensosell gimė tam, kad kitas jausmas lydėtų ne tik Jūsų galutinius klientus, bet ir Jus pačius, kai ryžtatės išbandyti kvapų rinkodaros naudas. Savo klientams niekada nesiūlome produktų, kurių vertė ir efektyvumas konkrečioje situacijoje būtų abejotinas. Taipogi remiamės nuostata, kad kvapų rinkodara privalo būti ne dar vienu verslo rūpesčiu ar galvos skausmu, o maloniu procesu: tiek priimant strateginius sprendimus, tiek prižiūrint, kad jie veiktų, nepavestų ir lydėtų jus į naujas verslo pergales. Specialiai tam sukūrėme sensorinio pardavimo metodą, kuris padės nesuklysti ir konkurencinėje erdvėje būti žingsniu priekyje.
Susisiekite nemokamai konsultacijai: ištyrę Jūsų situaciją, mes pasiūlysime individualią strategiją, kaip prasmingai išnaudoti kvapų rinkodaros svertą pardavimams ir klientų lojalumui didinti.  

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

+370 699 49 355
Sužinokite, kokie kvapai
Jums tinka labiausiai

Nenustokite tobulėti. Nepraleiskite naujienų apie sensorinio pardavimo taktikas ir sėkmės istorijas Lietuvoje ir pasaulyje. Registruokitės.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Informacija apsaugota !!