KVAPŲ ISTORIJOS admin 26 kovo, 2023
Tinkamai naudojami kvapai – tai visraktis į kitą jausmą ir naujas pergales tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime. Svarbiausia – išmokti kvapo galia tinkamai naudotis. Šioje rubrikoje dalinamės aktualiausiomis kvapų rinkodaros sektoriaus naujienomis, įkvepiančiomis klientų istorijomis ir patarimais, kaip užtikrinti kvapų strategijos ir sensorinio pardavimo efektyvumą.

Kodėl kvapai renginiams yra būtini?

Paprastai renginių metu esame užsiėmę kitais keturiais pojūčiais. Kaip atrodo vieta? Ką pasakys mūsų klientai, vartotojai, potencialūs klientai ar darbuotojai? Ar sukūrėme neįpareigojančią zoną, kad atmosfera būtų laisvesnė vakarui įsibėgėjus? Ar tinkamą muziką girdėsime fone? Kokie skoniai sustiprins gastro…   DAUGIAU

Kvepiančios vestuvės - kitas jausmas

Nuotraukos, vaizdo įrašai, šventės dekoracijos yra plačiai naudojamos ypatingai santuokos dienai įkūnyti. Tačiau kvepiančios vestuvės tampa vis labiau geidžiamos estetiką ir išskirtinumą besirenkantiems jaunavedžiams.
Ypatingą dieną susieję su nuostabiu kvapu, galite paversti nepakartojančia patirtimi…   DAUGIAU

+370 699 49 355
Sužinokite, kokie kvapai
Jums tinka labiausiai

Nenustokite tobulėti. Nepraleiskite naujienų apie sensorinio pardavimo taktikas ir sėkmės istorijas Lietuvoje ir pasaulyje. Registruokitės.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Informacija apsaugota !!