KVAPAI VERSLUI admin 26 kovo, 2023

PREKYBAI

Prekiaujate išskirtinės prabangos produktais ir norite, jog patalpų kvapas padėtų sukurti reikiamą prabangos pojūtį? O galbūt atvirkščiai – prekiaujate produktais, kuriuos siūlo ir kiti prekeiviai, ir ieškote būdo diferencijuotis? Kiekvienam fizinės prekybos iššūkiui Sensosell paruoš skirtingą, Jūsų tikslus atitinkantį kvapų rinkodaros sprendimą.

PASLAUGOMS

Nesvarbu, ar valdote grožio saloną, sporto klubą, ar autoservisą – paslaugų verslo sėkmę nulemia sugrįžtantys klientai. Kodėl klientai sugrįžta? Dažnai jie ir patys to nežino. Nes vartojimo įpročiai niekada nėra 100 proc. racionalūs. Šiuos įpročius formuoja emocijos, o emocijas – juslės. Tokios kaip kvapas, kuris vienintelis žmogaus elgesį veikia tiesiogiai, nedalyvaujant mąstymui. Būtent todėl profesionalų įgyvendinami kvapų rinkodaros sprendimai gali dramatiškai pakeisti pas Jus sugrįžtančių klientų procentą.

SVEIKATINGUMUI

Tam, kad laimėtumėte konkurencinę kovą sveikatos ir sveikatinimo paslaugų sektoriuje, šiandien nebepakanka turėti savo profesiją išmanančių specialistų. Reikia dirbti su žmonių emocijomis, kurios – žengiant per Jūsų durų slenkstį – dažnai būna įtemptos. Specialiai Jums parinktas patalpų kvapas leidžia klientų emocijas valdyti ir pakreipti tinkama linkme. Iš to laimi tiek Jūsų pacientai, tiek ir Jūsų verslas.

HORECA

Pabėgti iš kasdienybės ir patekti į kitą pasaulį. Jūsų pasaulį. To slapčia tikisi kiekvienas, peržengęs Jūsų durų slenkstį. Kaip kuriate šį pasaulį? Ir kuo šis pasaulis kvepia? Esame pasirengę išgirsti Jūsų istoriją. Pažinti Jūsų erdvę. Ir įgyvendinti tokį kvapų rinkodaros sprendimą, kuris leis klientų sąmonės kertelėse išsikovoti ypatingą vietą bei parduoti daugiau.

KAIP TAI VEIKIA

March 2021New office in California
April 2022First Product Launch
+370 699 49 355
Sužinokite, kokie kvapai
Jums tinka labiausiai

Nenustokite tobulėti. Nepraleiskite naujienų apie sensorinio pardavimo taktikas ir sėkmės istorijas Lietuvoje ir pasaulyje. Registruokitės.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Informacija apsaugota !!