Kodėl mes admin 26 kovo, 2023

Kitas partnerystės jausmas

Iki šiol kvapų rinkodaros sektorius Lietuvoje išgyveno embrioninę stadiją. Nors pavieniai tarpininkai jau senokai siūlo įsigyti vieną ar kitą kvepinimo sistemą, sudarydami galimybę įsigyti vieną ar kitą kvapą, visa atsakomybė priimant galutinį sprendimą bei užtikrinant kvapų rinkodaros veiksmingumą guldavo ant paties užsakovo pečių. Toks urminis bendradarbiavimo modelis neturi nieko bendro su tikruoju kvapų – kaip išskirtinio ginklo didinant pardavimus ir lojalumą, potencialu. Kai bendradarbiavimo procese stokojama ekspertizės ir palaikymo, kvapų rinkodara gali tapti tiesiog dar vienu verslo „galvos skausmu“.
Sensosell gimė tam, kad pasiūlytų visiškai kitą partnerystės jausmą.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

Profesionalus partneris

Kad kvapai duotų naudą, profesionalus kvapų rinkodaros specialistas visų pirma privalo padėti parinkti tinkamus kvepalus, atsižvelgdamas į verslo sritį, prekės ženklo tapatybę, biudžetą, patalpos išplanavimą ir kitas aplinkybes.
Be to, kvapų partneris turi garantuoti visavertį popardaviminį aptarnavimą – užtikrinti parinktos įrangos funkcionalumą bei saugumą, atlikti parinkto kvapo efektyvumo monitoringą ir pasiūlyti reikiamas korekcijas, operatyviai reaguoti į ad hoc situacijas.
Iš kvapų rinkodaros Jūs tikitės ne dar vieno galvos skausmo, o efektyvaus verslo įrankio, kurio funkcionalumu rūpinasi patikimas ir kvapų matematiką išmanantis partneris.
Kitą jausmą verslo santykiuose kuria kvapų rinkodaros butikas Sensosell.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

+370 699 49 355
Sužinokite, kokie kvapai
Jums tinka labiausiai

Nenustokite tobulėti. Nepraleiskite naujienų apie sensorinio pardavimo taktikas ir sėkmės istorijas Lietuvoje ir pasaulyje. Registruokitės.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Informacija apsaugota !!