Kitas jausmas admin 26 kovo, 2023

Čia - kitas jausmas

Savo produktus ir paslaugas parduodate fizinėse erdvėse? Tuomet puikiai žinote, jog Jūsų rezultatus lemia ne tik „ką parduodate“, bet ir „kaip parduodate“. Yra erdvių – parduotuvių, viešbučių, klinikų, paslaugų salonų – kuriose žmonės jaučiasi kitaip. Iš kurių neskuba išeiti. Į kurias nori kuo dažniau sugrįžti. Kuriose leidžia laiką ir perka su nepaaiškinamu džiugesiu. Ir apie kurias dažnai sako: „čia – kitas jausmas“.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

Kito jausmo kūrėjai

Kaip sukurti „kitą jausmą“ ir parduoti daugiau?
Tai mūsų – Kaune įsikūrusio ir klientus visoje Lietuvoje aptarnaujančio kvapų rinkodaros butiko amatas, pašaukimas ir gyvenimo aistra.
Sensosell dirba tam kad kvapų rinkodara iš tiesų veiktų ir taptų labai praktišku sėkmingų prekės ženklų pranašumu rinkoje. Pradedant sisteminga analize ir individualaus sprendimo parinkimu, baigiant dėmesingu ir proaktyviu popardaviminiu aptarnavimu – nuo šiol kvapas taps Jūsų X faktoriumi tiek auginant pardavimus, tiek užsitikrinant klientų meilę ir neabejingumą.  

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI ►

+370 699 49 355
Sužinokite, kokie kvapai
Jums tinka labiausiai

Nenustokite tobulėti. Nepraleiskite naujienų apie sensorinio pardavimo taktikas ir sėkmės istorijas Lietuvoje ir pasaulyje. Registruokitės.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Informacija apsaugota !!