Apie įkūrėjus admin 26 kovo, 2023

Apie įkūrėjus

Sensosell įkūrėjai – Vaida ir Aurimas Petroševičiai, kvapų rinkodaros sritį pasirinko neatsitiktinai. Aurimas daugiau nei penkiolika metų sėkmingai valdė skirtingus verslus, įskaitant reklamos gamybos įmonę. Todėl puikiai žino, kaip pinigus skaičiuoja ir kokios grąžos tikisi į rinkodarą investuojantys verslai. Vaida – kvapų ir pojūčių marketologė, nuolat tobulėjanti ir tyrinėjanti klientų patirtį pasitelkiant ypatingą kvapų galią kurti atmosferas, nuotaikas, emocijas. Kvapų rinkodaroje Vaidos ir Aurimo profesinės aistros susitinka ir papildo viena kitą. Šią sintezę įprasmina ir prekės ženklo pavadinimas: Sensosell – tai pojūčių ir pardavimų dermė.

Be to, kvapų partneris turi garantuoti visavertį popardaviminį aptarnavimą – užtikrinti parinktos įrangos funkcionalumą bei saugumą, atlikti parinkto kvapo efektyvumo monitoringą ir pasiūlyti reikiamas korekcijas, operatyviai reaguoti į ad hoc situacijas.
Iš kvapų rinkodaros Jūs tikitės ne dar vieno galvos skausmo, o efektyvaus verslo įrankio, kurio funkcionalumu rūpinasi patikimas ir kvapų matematiką išmanantis partneris.
Kitą jausmą verslo santykiuose kuria kvapų rinkodaros butikas Sensosell.

Didžiuojuosi galėdama dirbti su klientais, kurių patalpose apgalvota net menkiausia detalė. Tokie klientai supranta, jog kvapas yra be galo galingas įrankis, kuris tiesiogiai keičia mūsų jausmus ir būsenas.
Visą gyvenimą atrasdavau įkvėpimą kurdama raminančias, atpalaiduojančias, žmogų iš kasdienybės „ištraukiančias“ atmosferas. Šiandien kartu su Sensosell komanda tai galiu daryti aukščiausiame lygyje
“.

Sensosell įkūrėja Vaida Petroševičienė

Kvapų įtaka vartotojams iš tikrųjų yra statistiškai reikšminga. Tačiau rimti verslai neinvestuoja į pažadus. Jie investuoja į aiškius vertės pasiūlymus, pamatuojamą investicinę grąžą bei patikimus partnerius, kurie gali užtikrinti saugumą bei nenutrūkstamą aukščiausio lygio aptarnavimą.
Klientų prioritetas – pardavimai. Būtent šiam tikslui turi tarnauti kvapų rinkodara
“.

Sensosell įkūrėjas Aurimas Petroševičius

+370 699 49 355
Sužinokite, kokie kvapai
Jums tinka labiausiai

Nenustokite tobulėti. Nepraleiskite naujienų apie sensorinio pardavimo taktikas ir sėkmės istorijas Lietuvoje ir pasaulyje. Registruokitės.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Informacija apsaugota !!